Osmileté celosvětové olympijské a paralympijské partnerství s Allianz odstartováno!

Naším posláním je mimo jiné budovat partnerství s organizacemi, které sdílejí stejné hodnoty.

Od 1. ledna 2021 jsme odstartovali osmileté partnerství s olympijským i paralympijským hnutím.

Toto partnerství vnímáme jako zachycení emocionálního ducha našeho podnikání a jeho prostřednictvím chceme inspirovat miliony lidí po celém světě právě těmito příběhy o lidském úspěchu prostřednictvím sportu.

„Společnost Allianz je hrdá na to, že je globálním pojišťovacím partnerem pro olympijské a paralympijské hnutí,” uvedl generální ředitel Allianz SE Oliver Bäte. „Z pozice podporovatele celého ekosystému sportu a díky společným základním hodnotám, jakými je profesionalita, přátelství, inkluze a respekt, se skupina Allianz se svými 147 000 zaměstnanci těší, že se bude moci starat a podporovat sportovce s jejich rodinami a ambicemi.”

,,Naše týmy již společně pracují na podpoře sportovců a celého olympijského hnutí. Se začátkem tohoto nového olympijského roku se těšíme i na začátek naší celosvětové spolupráce s Allianz,“ tvrdí předseda Mezinárodního olympijského výboru Thomas Bach. „Allianz zviditelňuje sportovce a hodnoty ztělesňující paralympijské hnutí a my se těšíme na další etapu naší spolupráce,” dodal předseda Mezinárodního paralympijského výboru Andrew Parsons.

Partnerství je uzavřeno na dobu od roku 2021 do 2028.